Králové vyzvou na svém ledě třetí Klatovy

V polovině února čeká naše hokejisty další těžký zápas, kdy do královského města přijede třetí celek z Klatov. Domácí jsou na předposledním místě a do dalších bojů už letos nezasáhnou. Hostující tým bojuje o každý bod a na vedoucí tým ztrácí několik málo bodů. Oba týmy se už letos utkaly pětkrát a všechny kola dokázaly Klatovy dotáhnout do vítězného konce. Potvrdí roli favorita i v sobotním klání? Úvodní buly je naplánováno už v 17 30 hod.

Jihočeši chuť vítězství pocítili naposledy před měsícem, kdy na svém stadionu porazili China Golden Dragon v poměru 5:3. Od té doby naši hokejisté odehráli dalších šest kol, kdy z nich vybojovali jen 1 bod za prohru 1:2 v prodloužení na ledě v ČB. V dalších zápasech nestačili na Klatovy 2:7, Tábor 4:7, Kolín 1:11, Příbram 2:6, Kobru 1:12.

Klatovští nestačili na svém stadionu na silný Kolín na konci ledna, kdy prohráli 2:4. Od té doby jsou na vítězné vlně a vyhráli čtyři zápasy za s sebou, když ve Slaném přestříleli soupeře 0:12. V dalších třech kolech, které hráli hokejisté před svým publikem zvítězili nad Kobrou po prodloužení 2:1. S Příbramí 7:4 a s David Servisem těsným výsledkem 3:2.

Vzájemné zápasy:

3.kolo Klatovy x Písek 6:1.

10.kolo Písek x Klatovy 2:3.

17.kolo Klatovy x Písek 2:1.

24.kolo Písek x Klatovy 3:4sn.

31.kolo Klatovy x Písek 7:2.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy