Králové změří síly znovu s Havlíčkovým Brodem

Havlíčkův Brod čeká ve středu další střetnutí s Pískem. Poslední duel skončil jednoznačnou výhrou Jihočechů, kdy soupeř nevstřelil ani jednu branku a dostal jich šest. Domácím jde navíc o postup do playoff, kde ztrácí momentálně na čtvrtý tým čtyři body. Podaří se Králům na ledě Bruslařů znovu bodovat? Nebo si hokejisté z Kotliny na žluto-modré došlápnou? Souboj mezi oběma celky vypukne v 18 hod.

Bruslařům patří pátá příčka s 31 body. Stejně má i pátý Cheb. Ze tří posledních kol vyhráli jasně nad Buldoky venku 0:8, pak odcestovali do Tábora, kde padli jasně 2:7 a minulou sobotu sehráli další boj s Klatovy, které těsně vyhráli 5:4 v prodloužení.

V brankovišti se střídá dvojice Nedvěd s Chaloupkem, oba mají průměrně 3,5 gólu na zápas. Nejvíce bodů posbíral Klodner (4+7) a Mlynář (10+17).

Písecké áčko se po pěti prohrách v řadě propadlo na poslední místo a na sedmé Řisuty jim chybí 1 bod. Postupně je porazil Tábor, Řisuty, Cheb, Příbram a Kobra. Dva poslední zápasy odehráli Králové již pod novým trenérem, ale zatím se hokejisté od Otavy stále herně trápí.

Nejvíce ze z obrany prosazuje Dosek (2+9) a dvojice útočníků kapitán Sýbek (10+24) a Šuhaj (13+15).

Vzájemné zápasy:

4.kolo Písek x H. Brod 4:8.

11.kolo H. Brod x Písek 5:4.

18.kolo Písek x H. Brod 6:0.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy