Královská družina vyrazí do Klatov!

V sobotu čeká na svěřence trenéra Filipiho další silný soupeř, který se aktuálně nachází na páté pozici. Jihočeši ale na Klatovy v této sezóně umí, a tak se dá očekávat další nabitý duel plný gólů. Utkání začíná v 17:30.

IHC Králové Písek

Králové doslova bojují o každý bodík, neboť figurují na předposlední příčce a mají náskok pouhých pěti bodů na poslední Řisuty. Minulou sobotu přivítal Písek Kobru. Favorizovaný klub z Prahy ale překvapivě neuspěl a všechny tři body zůstaly u řeky Otavy. Naposledy se žluto-modří hokejisté ukázali v Havlíčkově Brodě. Vyrovnaný souboj dopadl lépe pro Bruslaře, kteří zvítězili 6:4. Písek se v posledních zápasech opírá o jasnou jedničku Kříže, který především proti Kobře odehrál brilantní zápas. Produktivitu táhne kapitán týmu Jan Sýbek. Nadále běží i stroj na branky Jakub Čížek. Oba zmínění borci se dvakrát prosadili v Kotlině.

HC Klatovy

Západočeský klub bojuje o elitní čtyřku a případná sobotní výhra by je katapultovala před Havlíčkův Brod, který aktuálně okupuje čtvrtý flek. Klatovy mají za sebou poněkud náročný týden. Trojlístek zápasů započal minulou středu, když doma přivítali Havlíčkův Brod. Duel dopadl lépe pro Klatovy – 5:4. Následoval dvojzápas s Řisuty. Nejprve Klatovy urvaly těsnou výhru o jednu branku. Ve druhém vzájemném klání si ale outsider vyskočil a Buldoci zvítězili 4:2. Nejproduktivnějším hráčem Klatov je mladý Petr Eret, který se v celkové produktivitě nachází na páté příčce.

Poslední vzájemná konfrontace

Na konci měsíce ledna přicestoval celek z Klatov do Písku. Utkání se odvíjelo lépe pro hosty, kteří v utkání vedli dokonce dvakrát o tři branky. Králové z Písku ale ve třetí periodě odstartovali stíhací jízdu, která neměla daleko k úspěchu. Západočeši si ale vedení pohlídali a zvítězili 5:4.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy