Kralupy nad Vltavou v odvetě vyzvou Písek

V sobotním 18. kole je na programu další boj o druho-ligové body. Na stadionu Kralup nad Vltavou se představí Písek. Oba týmy jsou ve spodní části a potřebovaly by tento mač zvládnout a začít dotahovat týmy z předních příček. Kdo tento zápas ovládne? Úvodní buly bude vhozeno úderem 18 hod.

HK Kralupy nad Vltavou

Během měsíce listopadu odehráli domácí šest kol, hned prvního na svém ledě zvítězili nejtěsnějším rozdílem 5:4 po prodloužení proti Benátkám nad Jizerou. V pěti dalším kláních na své soupeře nestačili v základní hrací době, i když ve čtyřech z pěti utkání prohráli těsně o jediný gól. O body je tak obrali Letňany 1:2, Cheb 2:6, Příbram 2:3, Most 3:4, Vrchlabí 1:2.

V tabulce jsou na 11. příčce s 15 body, stejně má i jejich sobotní soupeř z Písku, ten je o jedno místo níž a také Ústí, které je na 13. pozici. Na 8. Kobru všechny tři kluby ztrácí jen 3b.

IHC Králové Písek

Hostující A-tým odehrál v tomto měsíci o jedno kolo méně než jejich zítřejší soupeř. V úvodu na svém stadionu porazili Cheb 6:3. Následovaly tři zápasy, v nich Jihočeši hráli venku dvě kola. Na Děčín nestačili 6:4. Druhou prohru přivezli z Příbrami 3:1. Pak se domácí představili před vlastním publikem pod vedením nového trenéra, ale v samostatných nájezdech nestačili na Hronov 4:5.

V 17.kole odcestovali Králové na led Kobry, ta šla do boje jako jasný favorit, tuto roli nepotvrdila a písečtí tak konečně po delší době bodovali za plný počet a z pražského ledu přijeli s výhrou 3:6.

Vzájemné zápasy:

3.kolo - Písek x Kralupy nad Vltavou 2:3.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy