Lukáš Bednařík: Cíl pro sezonu? Vyhrávat a vrátit fanoušky na tribuny!

Nejproduktivnější hráč druholigového týmu minulého ročníku Lukáš Bednařík pokračuje v dresu Písku. Třiadvacetiletý útočník popisuje, jak vypadala suchá příprava a co očekává od nové sezony.

"Letní přípravu nemá nikdo rád a já nejsem výjimka, proto mě potěšilo, že se chodilo alespoň jednou týdně na led," kvituje Lukáš Bednařík dřívější možnost využití kluziště. "Tréninky byly náročné, takže si myslím, že budeme dobře připraveni," věří hráč, který se v minulé sezoně pasoval do role střelce i nahravače.

"Nové vedení se snaží a mám z něj dobrý pocit. Podařilo se přivést zpět kluky, kteří jsou rozdíloví. Ať je to Honza Sýbek, Tomáš Rod, Martin Parýzek nebo Martin Hauser. Takže věřím, že tým budeme mít silný a budeme předvádět hokej, který přitáhne lidi do hlediště!" říká Lukáš Bednařík.

Pozastavil se i u dosavadních zkušeností s novým koučem Lubošem Robem. "Zřejmě bude hodně náročný, na druhou stranu z nás chce dostat to nejlepší. Věřím, že díky tomu budeme mít úspěšnou sezónu. Očekávání nejsou vůbec malá, jak jsem už zmínil, budeme mít velice kvalitní kádr," pokračuje Lukáš Bednařík a zmiňuje hlavní motivaci vrátit Písek do vyřazovacích bojů v play-off.

Sám chce opět patřit mezi tahouny týmu. Uvědomuje si ale, že druholigová skupina bude velmi náročná a Písek v ní nebude mít na růžích ustláno. "Nevím, jak silný bude nováček z Chebu, ale nemyslím si, že tam je jediný slabý soupeř. Takže to bude velice vyrovnaná skupina. Myslím si, že každý zápas bude opravdu velká bitva. Věřím, že se častěji bude radovat právě náš tým," doufám Lukáš Bednařík.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy