Mládež vplula do přípravy, A-tým ji bude následovat

Mládežnické kategorie klubu IHC Králové Písek zahájily přípravu na suchu. Jak informoval sekretář Jan Kudrna, aktuální situace kolem pandemie koronaviru zasáhne nejvíc letní nábory, které se konat nebudou, jelikož není možné využít školní tělocvičnu. "Budeme se na všechny těšit v září na ledě," hlásí Jan Kudrna.

Od pondělí 18. května začne příprava ročníkům 2013. Trénovat budou pondělí, úterý a čtvrtek od 13.30 do 14.45. "Srazy budou vždy deset minut před začátkem u zimního stadionu. Prosíme všechny, aby dorazili ve sportovním oblečení a měli s sebou lahev s pitím," uvádí Jan Kudrna.

Od 18. května se začne na suchu připravovat také druholigový A-tým. Sekretář klubu Jan Kudrna říká, že většina kádru zatím přislíbila účast v přípravě, ale na detaily je ještě brzy. Redakce bude o případných změnách v kádru včas informovat.

Zatím největší změnu oznámil klub na postu hlavního trenéra A-týmu, který trochu nečekaně opustil mladý kouč Karel Herr. Rozhodl se vydat za další novou výzvou a od organizace IHC Králové Písek mu patří za odvedenou práci v klubu srdečné poděkování.

"Tým zatím povede asistent trenéra Václav Šrámek. O novém hlavním trenérovi vedení klubu jedná," prozradil Jan Kudrna. A-tým i ostatní celky budou od června prokládat suchou přípravu tréninky na ledě, který bude na zimním stadionu v Písku od 8. června díky přípravě gólmana Jakuba Kováře.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy