Na čtvrtý přípravný zápas do Havlíčkova Brodu

Po neúspěšném utkání proti prvoligové Kadani čeká na naše hokejisty další soupeř z druhé nejvyšší soutěže. Celek Havlíčkova Brodu, který v loňské sezoně obsadil konečné jedenácté místo. Písečtí hokejisté si v přípravných zápasech zatím připsali jednu výhru, proti týmu Benátek nad Jizerou. A tak máme solidní příležitost tuto statistiku vylepšit, proti hráčům z Vysočiny, kteří mají v přípravě statistiku tři prohry a jedna výhra. „Rebelové“ dokázali porazit pouze Horáckou Slavii Třebíč (v rámci regionálního poháru), tedy našeho soupeře v prvním kole v nové sezoně. Které mužstvo si připíše druhé vítězství v přátelských zápasech, uvidíme v úterý. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

HC Rebel Havlíčkův Brod v přípravných zápasech

„Rebelové“ mají za sebou čtyři přípravné zápasy, ze kterých dokázali uhrát pouze jediné vítězství. Přípravu zahájili proti Orlům Znojmo, v rámci regionálního poháru, kterým podlehli 1:5. O nápravu se hráči z Vysočiny pokusili ve druhém přípravném zápase, ale ruskému Spartaku Moskva podlehli stejným poměrem 1:5. Smůlu se pokusili havlíčkobrodští hokejisté prolomit v Hradci Králové, ale i zde zaznamenali svůj "oblíbený" výsledek 1:5. Čtvrtý přípravný zápas byl opět v rámci regionálního poháru a tentokrát si „Rebelové“ dočkali, z Třebíče se odvezli výhru 4:2.

HC Rebel Havlíčkův Brod - statistiky z minulé sezony

Jak již jednou zaznělo, havlíčkobrodský tým obsadil v loňské sezoně jedenáctou příčku. Za čtyřicet šest zápasů dokázali hráči z Vysočiny patnáctkrát zvítězit. Jedenáctkrát muselo o vítězi rozhodnout prodloužení, nebo nájezdy. V nastaveném čase vyhráli sedmkrát a čtyřikrát svému soupeři podlehli. Jako poražený tým odešli hokejisté Havlíčkova Brodu dvacetkrát. Celkové skóre činilo 129:140.

Výsledky našeho mužstva v přípravě

IHC KOMTERM Písek - HC MOUNTFIELD 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Benátky n.J. - IHC KOMTERM Písek 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
SK Kadaň - IHC KOMTERM Písek 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Změny v kádru

Změny v klubu HC Rebel Havlíčkův Brod jsou zatím jen tři a to hostování brankáře Tomáše Linharta do Kutné Hory. Na zkoušku odešli do Chrudimi dva útočníci Jakub Kachlík a Daniel Vrdlovec.

Předpokládaná sestava HC Rebel Havlíčkův Brod

Neruda - Opršal, Wachovski, Soldán, Morava, Sova, Ignatov, Jelínek, Blažek, Zítka, Knotek, Třetina, Vondráček R., Sedlák, Jakovlenko, Zohorna, Potajčuk, Stromko, Ondráček, Vylíčil, Zábranský, Fiedler.

Předpokládaná sestava IHC KOMTERM Písek

Jágr - Vomela, Vráblík, P. Novák, P. Procházka, Kašpar, Dietz, Gajdoš, Semrád - Ježek, Stejskal, Šulčík, Mikšovský, Slavík, V. Novák, Kořánek, Bláha, Urbanec, Polodna, Ferebauer, Kudrna, Kelner, Rezek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy