Na konci pracovního týdne zajíždí Králové na led Hronova

Ve třetím kole v nadstavbě se v netradičním hokejovém dni v pátek večer utká na své půdě vyzyvatel z Hronova s Pískem. Ten přijede na zimní stadion v dobré herní pohodě a bude se snažit o prodloužení série výher na šest v řadě za s sebou. Budou Jihočeši znovu bodovat? Nebo je zastaví hronovský výběr podpořen domácím publikem? Úvodní buly je plánováno na 19 hod.

HC WIKOV Hronov

Domácí ve dvou posledních kolech hráli na svém ledě, nejprve nestačili 3:7 na Vrchlabí, poté sehráli vyrovnanou partii s Mostem, ten padl nejtěsnějším výsledkem 2:1.

Následovala tři kola další části, v ní hned v úvodním mači vybojovala Kobra výhru 2:4. Druhá těsná prohra se zrodila na půdě Chebu 6:5. Ve 3. kole jeli hronovští na stadion nováčka z Kralup, kde si spravili chuť a odvezli výhru 1:3.

Wikov ve skupině B. je předposlední a má celkem 26 bodů.

IHC Králové Písek

Družina z královského města se výsledkově zvedla, když už pět kol v řadě vyhrála. Vše odstartovalo utkání v Chebu, tam písečtí zvítězili 2:3 po prodloužení. Ve dvou následujících bojích před svým publikem porazili těsnými výsledky Děčín 2:1 a také silnou Příbram 4:3.

V nadstavbové části se v úvodu představili u posledních Řisut, které přestříleli vysoko 3:7. Ve 2. kole před 6 dni na led Králů přijela nepříjemná Kobra, s ní svedli vyrovnanou bitvu a domácí vyhráli až na nájezdy konečným výsledkem 4:3.

Žluto-modří drží pátou příčku s 31 body. Stejně mají i Kralupy.