Na led posledních Řisut přijedou Králové

Uprostřed týdne čeká naše hokejisty poslední zápas v letošním kalendářním roce. Od 18 hod je vyzvou v dohrávce 20.kola domácí Řisuty. Oba týmy spolu hrály už jednou u Otavy, kde si žluto-modří došli pro výhru o dvě branky. Jak dopadne odveta?

HC Řisuty

Domácí výběr zažívá hodně špatné období, poslední výhru měli v polovině listopadu, kdy porazili na svém kluzišti 6:2 Jablonec. Od té doby odehráli Buldoci 8 dalších kol a ve všech na soupeře nestačili. S Táborem 4:7, Vrchlabím 3:7, Děčínem 3:5, Mostem 3:9, Letňany 1:4, Chomutovem 4:6, Benátky nad Jizerou 4:8, Příbramí 4:7.

V tabulce jsou poslední s 10 body. Z 25 odehraných utkání mají jen 3 výhry, 1 prohru v prodloužení a 21 proher po základní hrací době. Na Hronov ztrácí jen 3 body, ten je předposlední.

V kanadském bodování je s obrany nejvíce vidět Potěchin (4+6), z útočných řad vede Bílek (16+19).

IHC Králové Písek

Jihočeši jsou na tom oproti svému soupeři daleko lépe, kdy drží vítěznou vlnu už čtyři zápasy. Tři souboje o druho-ligové bodíky sehrál Písek před svým publikem, nejdříve přišla těsná výhra s Klatovy 4:3, Most padl až po prodloužení 5:4, v 26.kole dorazilo Vrchlabí, to naši hokejisté porazili 4:2. Čtvrté vítězství se zrodilo po kontumaci s Hronovem 5:0.

Králové drží 12. místo s 32 body, stejně má i Děčín ten je o jedno příčku výš.

Z obrany se nejvíce daří Hanusovi (1+15), z útočných řad vede Prášek (16+20).