Na zimní stadion u Otavy přijede podruhé v sezóně Cheb

Na led Králů přijede letošní nováček z Chebu. Oba týmy spolu již v této sezóně odehráli tři vzájemná utkání, kdy dvakrát doma zvítězili hosté a jednou slavil výhru Písek. Domácí vyzyvatelé jsou na sedmém místě a soupeř je o příčku výš. Vybojují písečtí výhru před svým publikem? Nebo se bude radovat potřetí z vítězství Cheb? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Boj o další druho-ligové body začíná úderem 17 hod.

IHC Králové Písek

Nachází se v tabulce předposlední, poslední příčka patří Buldokům, kteří ztrácí jen 1 bod. Na hokejisty z Chebu ztrácí žluto-modří 9 bodů. Ve třech posledních kolech dvakrát padli, kdy nestačili na vedoucí Tábor 3:7 a na ledě Buldoků prohráli těsně 5:4. Jedna výhra přišla před svým publikem, kdy hokejisté přestříleli Klatovy 8:3. Nejproduktivnějším obráncem je Dosek (2+9). Z útočníků vede kapitán Sýbek (10+24), za ním se drží Šuhaj (13+15).

HC Stadion Cheb

Hostující výběr je na tom bodově lépe, kdy na páté Bruslaře ztrácí jen 2 body a na čtvrté Klatovy 8 bodů. Celkově nasbírali 25 bodů. Ve třech posledních zápasech slavili dvě výhry, kdy přejeli Buldoky 5:0 a Příbram 3:5. Jednu prohru zaznamenali proti Havlíčkovu Brodu, ten na jejich ledě vyhrál 2:6. Nejvíce kanadských bodů má Troška (4+13) a Trapl (8+8).

Vzájemné zápasy:

1.kolo Cheb x Písek 3:2.

8.kolo Písek x Cheb 4:2.

15.kolo Cheb x Písek 5:2.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy