Na zimní stadion v Písku přijede poslední Hronov

Domácí áčko čeká v 3. kole další soupeř, na kluziště k Otavě přijede Hronov. S ním už žluto-modří hráli v letošní sezóně dva boje, v obou byl úspěšnější tým z královského města. Jaký výsledek přinese sobotní souboj? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši jedou v posledních kolech na vítězné vlně, kdy mají čtyři výhry v řadě. Na konci základní části Králové porazili Vlky 4:3 a Kobru 5:1.

V úvodu nástavby, kdy se odehrály dvě utkání Jablonec znovu na svém stadionu padl 3:5 a Klatovy prohráli na ledě u Otavy 4:2. Písečtí se tak díky výsledkům dostali v tabulce na průběžné 8. místo se 47 body, o bod méně ztrácí Benátky s Mostem.

HC WIKOV Hronov

Hosté mají opačnou bilanci, poslední výhru v základní hrací době slavili sedmého prosince, to na svém stadionu udolali Jablonec 8:5. Od té doby hráli dalších devět zápasů a ve všech na soupeře nestačili. Postupně je porazili jednou hokejisté z Písku, Mostu, Kobry, Chomutova, Letňan a dvakrát Děčín a Řisuty. V tabulce jsou poslední se 13 body, na předposlední Jablonec ztrácí bodů šest.

Vzájemné zápasy:

10.kolo - Písek x Hronov - 10:4.

24.kolo - Hronov x Písek - 0:5.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy