Nadstavbové boje začínají! Králové zavítají do Slaného

Základní část druhé ligy skončila a tabulka se tak rozdělila do dvou výkonnostních košů. V prvním koši najdeme týmy, které se umístily v základní části na prvním až osmém místě. Ve druhé skupině jsou pak týmy, které se umístily na devátém až patnáctém místě. Králové skončili třináctí, takže budou hrát v té druhé skupině. Bojuje se o play-off, na které Králové ztrácejí sedm bodů. Uspějí ve středu proti poslednímu týmy tabulky?

IHC Králové Písek

Jihočechům se letošní sezóna úplně nevydařila podle představ, avšak v novém kalendářním roce začalo mužstvo od řeky Otavy sbírat body a obírat ty největší favority. Všechno to započalo výhrou v Chebu a pak přišlo vítězství nad Děčínem a i Příbramí. Produktivitě Písku vládne kapitán mužstva Lukáš Volf (7+19), kterému sekunduje Jan Matiášek (13+11). Králům aktuálně pomáhá výpomoc v brankovišti, kdy na hostování z Tábora přišel Tadeáš Dvořák, který se stal ihned od první minuty klíčovým článkem píseckých Králů a právě za ním jdou poslední tři výhry.

HC Řisuty

Buldoci zakončili základní část na posledním místě se ziskem pouhých čtrnácti bodů. Nutno podotknout, že hned šest bodů získalo mužstvo Řisut právě proti Písku. Poslední tříbodový večer zažil tým Řisut právě proti Písku 6.12.2023. Od té doby se odehrálo dalších devět zápasů, ve kterých Řisuty ukořistily pouze dva body. Nejproduktivnějším Buldokem je ostřílený Vítězslav Bílek (16+19).

Dokáží konečně Králové prolomit prokletí proti Řisutům? Nebo si Buldoci připíši již třetí výhru proti Písku v této sezóně? To vše se dozvíme již zítra!

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy