Navázat na vysokou čtvrteční výhru se Písek pokusí v Kolíně

Pouhé dva dny po svátečním utkání pokračuje Druhá hokejová liga dalším kolem. Hráči Písku se představí na kolínském ledě a pokusí se navázat na vysoké čtvrteční vítězství. Oba sobotní soupeři jsou zároveň sousedy v průběžném ligovém pořadí, ani jeden se ovšem aktuálně nepotýká s příliš oslnivou formou a právě proto bude pro oba důležité uspět. Úvodní vzájemný duel se jednoznačně vydařil týmu z jihu Čech. Dočká se Písek proti Kozlům výhry i podruhé? To ukáže samotný duel, který startuje u řeky Labe v 17:07 a sledovat ho můžete prostřednictvím online přenosu.

SC Kolín

Loňská sezóna byla v Kolíně přímo snová. Minimálně tedy základní část, na konci které se Kozlové osamostatnili na samotném vrcholu své skupiny. V play-off tým došel do čtvrtfinále, kde po tuhé bitvě (2:3 za zápasy) padl Žďáru na Sázavou. Také letos se očekávalo, že by Kolín měl patřit k nejsilnějším článkům skupiny Střed, jeho výsledky ale zatím předsezónní vizi příliš nenaplňují. Kádr po 15. kole uzavírá nejlepší osmičku, přičemž na svém kontě má 20 bodů (12 získaných doma, 8 na hřištích soupeřů).

Na rozdíl od předchozích druholigových ročníků letos kolínský soubor naskočil do spolupráce s extraligovými Pardubicemi a do jeho kádru přibyla poměrně početná skupina mladíků z města perníku. Tu navíc doplnil zkušený gólman Vladislav Koutský, který vcelku výrazně "osekal" porci minut strávených v brance dosavadní kolínské opoře Martinu Sejpalovi.

Kozlové se budou muset proti Písku i v dalších týdnech obejít bez Petra Morkese, který je po operaci kolene. Naopak Jihočechům se v posledním utkání vrátili do sestavy po zranění hned dva hráči - kapitán Pavel Procházka a útočník Jakub Suchan. Oba dva si svůj návrat okořenili asistencí.

V prvním utkání Písek nasázel Kozlům 11 gólů

V 7. kole se na píseckém ledě zrodila překvapivě vysoká výhra. Už po první třetině svítil na světelné tabuli průběžný stav 6:1 a v dalším průběhu se počet vstřelených branek Písku rozhodně ještě navyšoval. Konečná cifra čítala rovných jedenáct gólů a v píseckých řadách se objevili hned tři dvoubrankoví střelci - Drda, Duchoň a Hřebíček.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy