Nešťastné dvě minuty Písek nepoložily

Velmi dobré utkání se smírným koncem odehráli dorostenci Písku a Kolína v nedělní podvečer. Změna času asi více rozhodila domácí tým, který začátek utkání doslova prospal a brzy prohrával o dvě branky. Brankáře Brandýse okamžitě nahradil Kantor a ten již více branek nepustil. A když se navíc domácím podařilo v poslední třetině zásluhou Javůrka a Miňhy vyrovnat a s druhým týmem tabulky se remizovalo, zavládla díky bodu a předvedené hře spokojenost.

10.kolo - neděle 22.10.2006

IHC Písek – TJ SC Kolín 2:2
Třetiny: 0:2, 0:0, 2:0
Branky Písku: 42. Javůrek, 53. Miňha (Matlášek).

Trenér Písku Václav Šrámek :
Po dnešním zápase jsem velice spokojen, remizovali jsme s kvalitním Kolínem, to je soupeř, který nedostává skoro žádné branky. My jsme tam u nich hráli sice 4:4, ale to byl snad jejich jediný zápas, ve kterém dostali tolik branek. Prohráli snad jenom jednou s Jindřichovým Hradcem, jinak jen výhry a remízy. A když si vzpomenu rychle na první dvě minuty utkání, kdy jsme již prohrávali 0:2 po hrubicích a po skoro dvou vlastních gólech, tak klobouk dolu před výkonem kluků, zaslouženě jsem vyrovnali na 2:2 a jsem tedy poměrně spokojen.

Od minulého víkendu jsem vyměnil brankáře, ale to se nepovedlo, protože byl po dvou minutách vystřídán. Klukům jsme také zdůrazňovali, že je třeba hlavně kvalitně bránit a vycházet odzadu, protože proti dobře bránícímu soupeři nelze hrát jinak. Defenzivní snaha byla tentokrát mnohem větší, i když první dvě minuty to tak nevypadalo. Hráli jsme na čtyři lajny a všichni bojovali, jak mohli. Jinak bych neřekl, že se něco změnilo, snad v hlavách kluků, že dokázali vyrovnat i proti silnému týmu, který zatím prohrál jen jednou, a že si snad uvědomili, že mohou hrát i s nejlepšími týmy. Pochvala patří brankáři Kantorovi, který nás dnes podržel.

Sestava Písku: Brandýs, Kantor - Čáp, Tajbl, Mařík, Kroupa, Mečíř, Bernad, Brož, Durčák, Miňha, Mach, Hejna, Kortán, Kavlík, Jícha, Makovský, Javůrek, Matlášek.