O první výhru se Písečtí porvou v Kolíně

V sobotu 30. září je na programu 5. kolo druholigové skupiny Střed, které písecký A-tým zavede na horký led kolínských kozlů. Středočeši se po čtyřech kolech krčí na předposlední příčce tabulky se třemi body, kde určitě nehodlají zůstat dlouho. Většina mladého píseckého kádru sbírá v dospělém hokeji zkušenosti, které v druholigových zápasech proti ostříleným borcům často schází. Utkání v Kolíně začíná krátce po 17. hodině.

Písecké áčko odehrálo zatím čtyři soutěží zápasy a objektivním pohledem se dá říci, že kromě výbuchu s Táborem předvedlo tři slušné výkony. Ty bohužel stačily jen na jeden bod hned v prvním kole s Moravskými Budějovicemi. Svěřenci trenérů Míky a Volfa si dokázali, že mohou zatápět i silným týmům, potřeba k tomu je ale stoprocentní nasazení po celých 60 minut a důrazné proměňování šancí.

Kolín si po třech prohrách se Žďárem nad Sázavou, David Servisem a Nymburkem spravil chuť ve čtvrtém kole, kdy vyhrál 4:2 v Pelhřimově. Výhru svými brankami režírovali Voženílek, Hanzl, Kadlec a Malý. "Písek bude houževnaté mužstvo," nechal se před utkáním slyšet pro web kolínských kozlů místní trenér Petr Martínek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy