Ohlédnutí za úspěšným víkendem píseckých dorostenců

Předposlední listopadový víkend se nesl v duchu nadstavbových bojů, do kterých vstoupil taktéž dorost Písku. První duel odehrálo družstvo od Otavy na známé půdě v Jindřichově Hradci, které skončilo těsnou výhrou žluto-modrých hokejistů. V neděli přijel ke zlatonosné řece pro naše dorostence neznámý soupeř z Telče. Jihočeši utkání zvládli a jsou po dvou odehraných kolech stoprocentní.

Tuhá bitva se šťastným koncem

Písecká družina velmi dobře znala svého soka z Jindřichova Hradce, neboť v základní části došlo k několika konfrontacím mezi těmito dvěma celky. Utkání bylo velmi vyrovnané a skončilo těsnou výhrou Králů 6:5. K výhře přispěl dvěma přesnými zásahy Bouška, Kozlík si připsal po gólů a nahrávce. Dvě asistence zaznamenal Koutník.

V domácím prostředí na neznámého soupeře

Telč se ve své skupině umístila bezkonkurenčně na prvním místě bez ztráty jediného bodu a bylo jasné, že k vidění bude tuhá bitva dvou lídrů. Náročný mač svěřenci trenéra Hejla zvládli poměrem 3:0, když Jihočeši skórovali v každé třetině. S nulou vzadu to zvládl brankář Císař, který pomalu nakukuje i mezi juniory. Ihned v první minutě se prosadil Kozlík, poté pálil přesně už jen Hlaváček.