Písečtí prověří havlíčkobrodskou Kotlinu

Ke druhému ligovému utkání vyrazí hráči IHC Komterm do Havlíčkova Brodu. Domácí celek si v prvním kole připsal bod po prohraných samostatných nájezdech v Benátkách nad Jizerou. Oba celky se setkaly již v letošní přípravě a tak se hráči i trenéři mohli na soupeře lépe připravit. Na domácím ledě si dokonce Písečtí připsali výhru po samostatných nájezdech. Dočkají se modrožlutí první prvoligové výhry?

Domácí celek neočekává hosty v plné síle. Jejich marodka je velmi početná. Chybět v sobotním utkání bude Sedlák, Stromek a Pavlík. Velkým oslabením pro tým bude i absence Rytnauera a Ondráčka.

Ovšem HC Rebel je znám svou bojovností a rozhodně nenechá nic náhodě. Jejich touhu po výhře jistě stupňuje i fakt, že v Benátkách vedli ještě v polovině poslední třetiny 2:0. Během deseti minut ovšem domácí vyrovnali a v samostatných nájezdech byli úspěšnější.

Ani hráči od řeky Otavy nejsou bez motivace. Na svou první výhru v druhé nejvyšší soutěži stále čekají. Zápas před domácím publikem navíc prohráli pouze poměrem 0:1.

Zda se prvoligovému nováčku podaří překvapit a vyhrát na ledě soupeře bude známo v sobotu 18.září na ledě nově zrekonstruované haly Kotlina. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.

Sestava HC Rebel Havlíčkův Brod z posledního utkání: Suchan (Neruda) - Kempný, Pavlík, Sova, Morava, Vošmik, Jelínek, Blažek, Soldán - Vondráček, Třetina, Knotek, Meidl, Němec, Fiedler, Švaňhal, Zábranský, Zohorna, Hadrava, Zítka, Vylíčil.