Písečtí zkusí zaskočit favorizovaná Žihadla

Hokejisté z královského města ve středu odcestují k dalšímu souboji, ve kterém se poperou o další body s Moravskými Budějovicemi. Žihadla jsou na tom po osmnácti kolech podstatně lépe. Vyhřívají se ve středu tabulky s osma-dvaceti body a jsou o bod za Kolínem. Jihočechům se od začátku sezóny příliš nedaří a nemohou najít cestu k dlouhodobějším výsledkům a zisku bodů. Se silnějšími soupeři se snaží v zápasech dlouho držet krok, ale v koncovce to většinou soupeři dokáží vyhrát.

Z posledních tří kol se Písek radoval jen jednou, když diváci viděli skvělý zápas s David Servisem, který přijel jako favorit a nakonec prohrál v poměru 8:5. Naopak s Pelhřimovem, který byl poslední, sehrál Písek duel, ve kterém nakonec padl 2:3. V 18. kole jel písecký výběr do Havlíčkova Brodu, který je jasně přehrál 6:0.

Vzájemné zápasy: Jihočeši odehráli se Žihadly již dvě utkání. Obě skončily výhrou Moravských Budějovic. V prvním duelu byl střet těchto soupeřů velmi vyrovnaný a modro-žlutí prohráli až na nájezdy 3:4. V odvetě jel Písek vyhrát a vrátit tak porážku Žihadlům. Domácí celek nedal píseckému žádnou šanci a vyhrál jasnou výhrou v poměru 6:0.

Sestavy z posledních zápasů:

IHC Písek R. Kříž (Štekr) – Hanus "A", Hřebíček, Červinský, Suda, Polata "A", Turek – Sýbek "C", Ciboch, Koupal, Vlk, Medek, Rod, Strnad, A. Novák, Duchoň, Pašek.

HC Moravské Budějovice 2005 Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka,Pucher ml. – Pucher st., Mikeš, Horký, Rytnauer, Matějka, Krutiš, Lupač, Hačecký, J. Bulín, Juráň, P. Bulín.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy