Písek chce konečně zadusit žďárské plameny

Naděje umírá poslední. S tímto heslem vyrazí písečtí hokejisté do Žďáru nad Sázavou, kde se pokusí zlomit nepříznivou bilanci s tímto soupeřem. V této sezóně se ve vzájemných duelech vždy radovaly plameny. Písek je poslední s 18 body, předposlední Pelhřimov má 30 bodů a osmý David Servis 33 bodů. Šance na postup do vyřazovacích bojů už Písečtí nemají ve svých rukou a případná účast v play-off je spíš otázkou teorie. I tak se ale Jihočeši v posledních zápase sympaticky rvou alespoň o dobrý pocit ze hry.

Dobrý dojem zanechali svěřenci trenérů Míky a Volfa v utkáních s Kolínem (výhra 1:0), Moravskými Budějovicemi, Táborem i Klatovy. Naposledy doma trápili farmu extraligové Plzně. Nad Klatovy díky hattricku Jana Sýbka třikrát vedli a sahali po bodech. Nepovedený závěr je ale stál všechny naděje - prohra 3:6 byla pro hochy od Otavy více než krutá.

Se Žďárem nad Sázavou se Písku v aktuálním ročníku nedaří. Po prohrách 4:7, 2:6, 3:6 se pokaždé radovaly Plameny. Nejblíž bodům byl IHC hned v prvním měření sil. Mezi domácími mantinely hráči v modrém dotáhli tříbrankové manko, pak ale nešťastně inkasovali a prohráli o tři góly.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy