Písek chce vyloupit teritorium Ledních medvědů z Pelhřimova

Souboj týmů z konce tabulky. Takový nádech bude mít utkání sedmého kola 2. ligy, ve kterém Písek míří na led nepříjemného soupeře z Pelhřimova. Lední medvědy v minulém soutěžním ročníku dokázal ze čtyř vzájemných zápasů Písek třikrát porazit, vždy šlo o velmi upracované výkony a i když byla měření s Pelhřimovem bodově vcelku úspěšná, favorit se bude v sobotním duelu hledat těžko.

Písečtí jedou ke dvěma venkovním utkání v řadě už v trochu lepší náladě s první výhrou na kontě. V šestém kole doma zvládli napínavou přetahovanou s Nymburkem a po gólech Cibocha, Koupala, Vlka a Parýzka vyválčili těsné vítězství 4:3. Před tím ale Jihočeši urvali jediný bod, který ukořistili hned v prvním kolem silnému týmu Moravských Budějovic. Posilou v kádru koučů Míky a Volfa by měl být písecký odchovanec Filip Vlček, který byl za trest na nespecifikovanou dobu vyřazen z kádru prvoligového Motoru.

Hokejisté z Vysočiny mají zatím po šesti kolech jen o bod více, než celek od Otavy. Pětibodový účet Lední medvědi poskládali díky domácí výhře 6:2 s Klatovy ve druhém kole a venkovní porážkou Nymburku 4:3 v prodloužení v rámci kola pátého. Naposledy medvědi padli na ledě silného David Servisu 8:4 - za Pelhřimov se trefil dvakrát Plachý, jednou Votápek a Marek.

Utkání v Pelhřimově startuje v 18 hodin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy