Písek posílí obránce Dosek a navrátilec Šuhaj

Druholigoví hokejisté IHC Písek už se pilně připravují na novou sezonu. A stejně pečlivě se pracuje také v zákulisí. Vedení A-týmu ohlásilo dvě nové posily.

Píseckou obranu nově vyztuží 21letý bek Stanislav Dosek (na snímku). Prošel budějovickou mládeží, zahrál si dvě sezóny za mořem a minulý ročník strávil v Chance lize v dresu Draků ze Šumperka. Do útoku pak přichází 19letý mladík, kterého snad není třeba u Otavy představovat. Vojtěch Šuhaj v juniorce Plzně, kam zamířil po výborných výkonech v královském městě, svým umem oslnil tak, že nakoukl i do seniorské hokejové extraligy. V této sezoně bude znovu hájit barvy Králů z Písku.

V pondělí 24. května také proběhlo úvodní kolečko schůzek s hráči, se kterými vedení A-týmu stvrzuje spolupráci. Došlo tak zatím na podpisy útočníků Jana Sýbka, Lukáše Volfa, Lukáše Bednaříka, Martina Matějčka, obránce Marcela Dvořáka, Dominika Bílka, Richarda Kříže a nové akvizice - Vojtěcha Šuhaje a Stanislava Doska.

K podpisům došlo také u stěžejních mužů písecké střídačky. Na střídačce budou pokračovat trenér a současný sportovní manažer Luboš Rob a jeho asistent Václav Šrámek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy