Písek se po pokusí podruhé uhasit žďárské Plameny

Se Žďárem nad Sázavou odehráli písečtí hokejisté letošní první domácí zápas, ve kterém se po šťastné kanonádě radovali z vysoké výhry 8:3. Písečtí hráči budou chtít s Plameny uspět i v sobotu 29. října, kdy je na programu 11. kolo aktuálního druholigového ročníku. Vyrovnaná tabulka skupiny střed slibuje zajímavý souboj, ve kterém může uspět kdokoliv. Písek je momentálně čtvrtý se 17 body, Žďár je sedmý se 13 body.

Plameny z Vysočiny v úvodu sezóny střídají výhry s porážkami. Žďár nad Sázavou čtyřikrát vyhrál a šestkrát prohrál. Poslední body přidal tým trenéra Michala Konečného 22. října v domácím utkání s českobudějovickým David Servisem. Středeční derby v Moravských Budějovicích prohrál Žďár těsně 2:3.

Do branky Plamenů letos nastoupili už čtyři brankáři. Statistikám vévodí Milan Řehoř s dobrým průměrem necelých tří obdržených gólů na utkání. Odchytal pět zápasů, jeho kolega Jiří Sláma nastoupil čtyřikrát. Mezi obránci si dobře vedou Martin Pleva (2+6) nebo Petr Beneš (2+4) s Pavlem Staňkem (2+4). Útočné řady táhnou zkušený Michal Kaňka (3+6), Martin Červenka (6+1) nebo Tomáš Střecha (2+4), který odehrál podle klubových statistik sedm zápasů.

Zápas začíná v 17.30 a pokud se nechystáte přímo na Vysočinu, můžete jeho vývoj sledovat díky tradičnímu on-line přenosu, který pro vás zprostředkuje redakce žďárského hokejového klubu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy