Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     06.12.2018       Pavel Kovanda

Písek se pokusí v Orlové natáhnout bodovou sérii

Po vítězném zápase nad David Servisem čeká písecké borce další dlouhá štreka. Tentokrát se svěřenci Karla Herra utkají s Orlovou, která se nachází na posledním místě skupiny Východ a bude se jednat o první vzájemný zápas. Utkání začíná v sobotu a to konkrétně v 17:00.

IHC Písek

Písek momentálně zažívá nejlepší formu v sezóně. Tři poslední zápasy zvládl tým od Otavy vyhrát. Nejprve hokejisté Písku vyloupili nedobytnou tvrz v Táboře, poté přišla vysoká výhra nad Opavou a ve středu se podařilo žluto-modrým zvítězit v derby nad David Servisem. Písek dokázal v posledních šesti zápasech posbírat čtrnáct bodů z osmnácti možných!

Nejproduktivnější hráči Písku:

Jan Sýbek (19+17)

Petr Hučko (8+21)

Martin Parýzek (4+15)

HC Orlová

Poslední tým skupiny Východ se jednoznačně nenachází v tak velké pohodě jako jeho sobotní soupeř. Orlové se podařilo zvítězit pouze třikrát v základní hrací době, naposledy výhra za tři body přišla tuto středu, když dokázala doma přehrát Opavu 5:2.

Nejproduktivnější hráči Orlové:

Arslan Akhmetianov (8+7)

Lukáš Sladkovský (7+7)

Filip Kuťák (6+6)

Dokáže Písek natáhnout bodovou sérii a zvítězit? Nebo se Orlová pokusí o překvapení a čtvrtý celek skupiny Jih porazí? To se dozvíme již tuto sobotu, utkání začíná v 17:00.


×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kobra Praha
IHC Písek