Písek vs. Black Dogs. Krále čeká druhý domácí zápas

V rychlém sledu po sobě sehrají hokejisté z královského města Písku další přípravné utkání. Na středeční nevydařené představení z ledu favorita z Příbrami budou chtít svěřenci trenérů Roba a Šrámka dát rychle zapomenout duelem s univerzitním celkem Black Dogs Budweis, který v původním harmonogramu nahradili rezervní tým Salzburgu.

Vstupné na zápas je 30 korun, nebo platí třízápasová permanentka koupená za 60 korun při zahajovacím utkání. I na zápas proti Black Dogs platí stejná hygienická opatření, jako v prvním zápase u Otavy - dodržujte rozestupy na chodbách i tribunách a pokud chcete, můžete použít i ochranu dýchacích cest, která však není povinná.

Zajímavostí pátečního duelu proti budějovickým vysokoškolákům je možná účast expíseckých hokejistů Vladimíra Hanuse a Martina Koupala v dresu soupeře. První jmenovaný po ukončení vysokoškolského studia získal na univerzitě i pracovní příležitost, proto se rozhodl tuto sezonu strávit právě v dresu Black Dogs Budweis. Martin Koupal se s naším týmem začal připravovat, ale následně požádal klub o uvolnění do vysokoškolského týmu.

Třetí přípravný zápas začíná na zimním stadionu v Písku v pátek 21. srpna od 18 hodin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy