Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     27.01.2016       Redakce

Písek zkříží hole s pražskou Kobrou

Jde do tuhého! V závěru základní části druholigové skupiny západ čeká Písek náročný boj o udržení pozic zaručující play-off. Ve středu od 18 hodin sehrají Jihočeši bezesporu náročný souboj na pražském Braníku, kde má své domácí působiště HC Kobra Praha. Pražené jsou sedmí s 49 body a 27 odehranými zápasy. Písek od osmý, má 47 bodů a na kontě 29 zápasů.

První vzájemný zápas u Otavy měl až překvapivý průběh. Pražané zpočátku na písecké hokejisty vůbec nestačili a v polovině zápasu bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Utkání nakonec skončilo výhrou domácích 8:5. Šest bodů zaznamenal Ladislav Marek, který se ale momentálně i díky marodce v týmu prvoligových Českých Budějovic uchytil ve svém domovském Motoru.

V lednu odehrála Kobra Praha, loňský účastník semifinále play-off, pět zápasů a stejně jako Písek střídá výhry a porážky. Po Novém roce Pražané nejprve vyhráli v Sokolově (6:3), pak doma zdolali první Kolín 4:3. Prohráli 3:4 ve Vrchlabí a stejným poměrem i doma s Jabloncem nad Nisou. Zatím v posledním hraném utkání vyhrála Kobra doma s Kláštercem nad Ohří 5:4sn. Plánované střetnutí s Pelhřimovem bylo přeloženo pro zdravotní problémy v týmu Ledních Medvědů.

Sestava Kobry z posledního zápasu: Langer (30. Bílek) – Šteiner, Verbík R., Cafourek (A), Kulich, Lang, Verbík J. – Jedlička, Antončík, Jakeš (C), Škop, Hanták, Vlach, Novák, Slanina (A), Borovanský, Kysela, Kučera, Doležal.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kobra Praha
IHC Písek