Podívaná na Pantery bude zadarmo!

V netradiční pondělní čas půjdeme opět na hokej. Do vánočně naladěného Písku přijedou odehrát předehrávané 29 kolo hokejisté Havířova. Domácí nebudou mít jistě lehkou úlohu, protože dvanáctý celek tabulky určitě bude chtít odčinit svoje šestnáct dnů staré nezdařené vystoupení na našem ledě, navíc je psychicky posilněn překvapivým bodem z Jihlavy v minulém kole. I přesto budou domácí favoritem utkání, vždyť ve třech minulých kolech získali plný bodový zisk! Jakou vánoční nadílku Písek asi Havířovu přichystá?

HC Havířov Panthers

Jaký je v tabulce?
Severomoravský klub je po 28. kolech na 12. místě, dosud získal 27 bodů. Havířovským se v posledních zápasech příliš nedařilo, tříbodové vítězství si připsali naposledy ve 23. kole s Opavou. Minulé kolo ale dokázali venku uzmout jeden bod jihlavské Dukle.
Brankáři? Martin Vojtek a Adam Vrba.
S jakou jistotou chytají puk? 93.00 a 91.50 %.
Kolik gólů dostávají za zápas? 2.68 a 3.82.
Kolik dostali Panteři celkem gólů? 92 gólů ( Písek – 81).
Kolik dali celkem gólů? 66 gólů (Písek – 63).
Kapitán? Pavel Zdráhal.
Střelec? Lukáš Říha - 15 gólů (Míka - 9).
Sběrač bodů? Lukáš Říha - 31 bodů (Jelen, Nedorost - 17).
Zlý muž? Lukáš Říha - 107 trestných minut (Všetečka - 49).
Zajímavost? Lukáš Říha – tento dvaadvacetiletý útočník figuruje na pátém místě bodování všech hráčů první ligy! Doufejme, že po pondělním zápase se jeho postavení v této tabulce nezmění, “polepšit“ by si snad jen mohl v tabulce trestných minut, kde figuruje dokonce na třetí pozici za expíseckým Bouzem.

Internetová stránka soupeře:
Oficiální web Havířovských Panterů

Jak to bude na ledě pravděpodobně vypadat?

Poslední střet?
Ve 24. kole si Písečtí před svými diváky s chutí zastříleli. Po jednoznačné úvodní třetině, která skončila v jejich prospěch 3:0 zásluhou Vokatého, Kubeše a Šimka, bylo o osudu utkání takřka rozhodnuto. Hosté sice ještě snížili díky svému kapitánovi Zdráhalovi a Prokopovi, ale jejich branky zastínily další tři trefy domácích. Na konečných 6:2 upravovali Fryauf, Jelen a Míka.