Poslední domácí utkání s David Servisem!

V sobotu 24.2.2018 bude čekat hráče od Otavy poslední domácí zápas sezóny 2017/2018. Jak je již několik kol dopředu známo, tak Písek se do vyřazovací části nepodívá a sezónu zakončí na posledním místě v tabulce. David Servis je na osmé pozici, která zajišťuje postup do Playoff. Domácí Písek se ovšem pokusí favorita zaskočit a vybojovat tři body.

Písek už pouze z donucení dohrává základní část, neboť na příčku, která zaručuje postup do další fáze soutěže ztrácí neuvěřitelných 23 bodů. Hráči od Otavy ovšem neházejí ručník do ringu a snaží se potrápit celky z vrchních příček tabulky. Poslední zápas se Písku podařil a zvítězil po divoké přestřelce 7:5. Produktivitě vládne Jan Sýbek, který se však pár zápasů před koncem základní části rozhodl v probíhajícím ročníku dál nepokračovat, a tak se musí Písek spoléhat na produktivitu Davida Cibocha a Martina Koupala, kteří pravidelně zapisují body.

David Servis se vyhřívá na osmé pozici a navíc zažívá výtečnou formu, když vyhráli posledních pět zápasů v řadě. Ofenziva tohoto celku je opravdu silná a stará se o ní především duo útočníků v čele s Romanem Šulčíkem, který si připsal 45 kanadských bodů za 33 zápasů a Janem Trummerem s 43 body za stejný počet odehraných zápasů.

Vzájemné zápasy hovoří pro Písek v celkovém poměru 2:1 z pohledu Písku. Skóre těchto vzájemných zápasů činí 14:16 pro David Servis. Jestli uvidíme druhou domácí výhru Písku v řadě, nebo šestý vítězný zápas jejich soupeřů v řadě se dozvíme již tuto sobotu. Buly je naplánováno na 17:30.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy