Poslední test a pak už do boje! Písek bude ladit formu v Brodě

Písecké hokejisty čeká poslední utkání v základní části 2. ligy. Vyrážejí k němu na led lídra skupiny Jih z Havlíčkova Brodu. Utkání 42. kola startuje na zimním stadionu v Kotlině od 18 hodin.

Havlíčkův Brod má za sebou další podařenou základní část, po které by rád opět zabojoval o nejvyšší příčky, kvalifikaci a postup do Chance ligy. Ač to v aktuálním ročníku dlouho nevypadalo, zvládli si Bruslaři pojistit první příčku skupiny Jih a do vyřazovacích bojů půjdou z nejvýhodnější pozice. Písek už si pojistil čtvrtou příčku a po dvouleté pauze si zahraje play-off.

Ve čtvrtfinále play-off narazí Havlíčkův Brod na houževnatou Kopřivnici, Písek rukuje asi proti nejsilnějšímu soupeři celé 2. ligy. Jsou jím favorizovaní Draci ze Šumperka, kteří také pokukují po postupu. Písek jim chce ale udělat pořádnou čáru přes rozpočet a platit za tvrdý oříšek.

Týmy Písku a Havlíčkova Brodu spolu letos sváděly krásné bitvy. První z nich na píseckém ledě vyhráli Bruslaři 3:2, druhé měření sil zvládli lépe Písečtí, když v Kotlině překvapivě vyhráli 6:3. V zatím posledním klání po Novém roce Písek doma opět bojoval a vyválčil bod za prohru 3:4 v prodloužení.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy