Předposlední kolo odehraje Písek v Hradci

Třináctí hokejisté Písku vyjedou před baráží naposledy na hostující led, v posledním kole totiž doma přivítají Beroun. Zamíří na východ Čech, do tamní metropole Hradce Králové. Očekávat je tam bude šestý tým tabulky, který už má účast v play-off zajištěnou. Energetici za to vděčí velmi produktivní střelbě, která je stabilně drží na šesté příčce. Písečtí mají zatím bodové skóre se svým příštím soupeřem vyrovnané, bude to platit i po sobotním utkání?

HC VČE Hradec Králové

Jaký je v tabulce? Východočeský klub je dvě kola před koncem nadstavby na šestém místě a už se může chystat na play-off, devátá Třebíč ztrácí sedm bodů…
Brankář? Tomáš Dušek a Tomáš Malý
S jakou jistotou chytá puk? 90,99% a 89,04%
Kolik gólů dostávají za zápas? 2,57 a 3,01
Kolik jich celkem dostali? 106 gólů (Písek – 121)
Kolik jich dali? 125 gólů (Písek - 91)
Kapitán? Stanislav Mečiar
Střelec? Jaroslav Polák – 17 (Jaromír Šmátrala, Jiří Jelen – 10)
Sběrač bodů? Jaroslav Roubík – 42 (David Nedorost – 25)
Zlý muž? Petr Mocek – 52 (Martin Bouz – 135)
Internetová stránka soupeře:
Oficiální web Hradce Králové

Jak to bude na ledě pravděpodobně vypadat?

Poslední střet?
Písek remizoval doma 1:1. První třetina byla ve znamení neúspěšného dobývání branky Hradce, zbylé třetiny už byly vyrovnanější. Za hosty se trefil ve 34. minutě ze sóla Fořt, utkání po pěti minutách vyrovnal David Nedorost, když nádherně trefil levý růžek branky z trestného střílení.