Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     23.08.2019       Pavel Kovanda

Přijďte nás podpořit v duelu proti tradičnímu zahraničnímu soupeři

Ďáblové z Brianconu, náš tradiční soupeř v připravě opět zavítal do Čech a náš tým ho po roce vyzve. Tým, který bude letos hrát první francouzskou ligu si už brousí vidle, ale Písek mu určitě nedá nic zadarmo. Atraktivní duel pro každého hokejového fandu započne úvodním vhazováním, které proběhne v 17:30.

Píseckým hokejistům se v přípravě příliš nevede. Vyhrát dokázal vyhrát pouze dvakrát a to navíc proti stejnému soupeři - Milevsku. Naposledy sehrály duel právě s Milevskem, ve kterém těsně zvítězil 4:3. Uvidíme, jak se svěřencům Karla Herra bude dařit právě proti Brianconu.

Briancon zažil skvělou sezónu. Po třech letech strávených ve druhé lize se opět může podívat mezi elitu. Hlavní podíl má na tom český brankář Jiří Blažek, jenž působí ve Francii už od sezóny 2012/2013. Tento sympatický tým se ale bude muset obejít bez svého nejproduktivnějšího hráče z minulé sezóny. Konkrétně se jedná o Alexandra Demerse, který dokázal v šestadvaceti zápasech posbírat neuvěřitelných 41 bodů. Briancon půjde do duelu jakožto favorit, ale je známo, že Písek dokáže se svým sokem sehrát velmi vyrovnanou partii.

Poslední vzájemné zápasy

Písek - Briancon 1:5

Písek - Briancon 3:4sn

Písek - Brianon 1:7