První říjnový zápas obstará duel Písku a Kobry

Na středu 2. října je nalosováno čtvrté kolo 2. hokejové ligy. Písek po dvou výhrách hostí na domácím ledě pražskou Kobru. Utkání začíná v 18 hodin.

Bodově jsou na tom týmy Kobry a Písku podobně. V tabulce je dělí jeden bod, Pražané jsou po třech kolech pátí se šesti body, Písek je sedmý a má pět bodů. Respekt budí především ofenzivní síla týmu z hlavního města, podpořená produktivním Kamilem Bříškou, který má za tři zápasy neuvěřitelnou bilanci pěti gólů a pěti asistencí. Kobra má domácí výhry s Chebem a Hronovem, prohrála v Kralupech.

Písek po úvodní prohře v Děčíně zabral doma s Vrchlabím (3:2) a s respektem jel v rámci třetího kola do Benátek nad Jizerou. Tam Králové přišli o pracně vybudované vedení 3:0, domácí obrovským tlakem ve třetí třetině zvládli srovnat na 3:3 a šlo se do prodloužení. V něm se ale radovali Králové a vyhráli 4:3.

Zápas 4. kola je na píseckém zimním stadionu naplánovaný na 18. hodinu. Vstup bude otevřený od řeky.