Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     04.01.2020       Petr Eliáš

První zápas v novém roce. Písek čeká exotický soupeř

Na konci ledna podle plánu odstoupí ze soutěže čínský celek Golden Dragon. V jeho středu hraje pár nadějných hokejistů, kteří možná mají jistou šanci na účast v olympijském výběru Číny.

Do konce ledna mají diváci ještě pár možností exotický celek, doplněný českými mladíky, vidět. Jedna z nich je v sobotu 4. ledna, kdy ve Slaném hostí Zlatý Drak z Číny jihočeský Písek. Zápas začíná v 18 hodin.

China Golden Dragon má zatím v druholigové tabulce jeden jediný bodík. Na předposlední příčce je právě Písek, který má bodů 23. Pokud chtějí Jihočeši ještě pomýšlet na účast v play-off, musejí pořádně zabrat a doufat, že budějovický David Servis bude ztrácet body. Na poslední příčku zajišťující vyřazovací boje ztrácejí 15 bodů, což je pořádná porce.

Poslední zápas v roce odehráli Písečtí v Táboře, kde zanechali velmi dobrý dojem, ve třetí třetině vyrovnali, ale nakonec se radovali zkušenější husité po výhře 7:4. Čínský celek sehrál před koncem roku výsledkově vyrovnaný zápas s Klatovy, kterým podlehl 4:6.