Redakce webu hledá posilu!

Máte rádi písecký hokej? Máte přehled o hokejovém dění? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!

Server www.ihcpisek.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktora. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, akreditaci na zápasy druholigových Králů a ojedinělou příležitost práce v oblíbeném klubu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií týmu IHC Králové Písek, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči, psaní textových onlajn přenosů a vítané jsou i schopnosti tvorby fotek a videí.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na email eli.petr@seznam.cz nebo se ozvěte do zpráv na facebookové stránce IHC Králové Písek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy