V posledním domácím zápase v roce 2011 přivítáme Litoměřice

Píseckou KOMTERM arénu čeká poslední hokejové utkání první ligy, v letošním roce. Utkání to ovšem nebude jednoduché. Naši hokejisté proti Stadionu, ze dvou vzájemných utkání, uhráli pouze jediný bod. Jak zápas dopadne tentokrát? Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.

HC Stadion Litoměřice

V litoměřickém týmu došlo v průběhu sezony k několika změnám, na hráčských postech. Útočník Jan Kloz prodloužil v litoměřickém týmu hostování do konce ledna příštího roku. Naopak z mužstva odešli obránci Jiří Suchý a Ondřej Holomek (do Ústí nad Labem). Opačným směrem zamířil zkušený bek Milan Vobořil a mladý Dominik Boháč. Velikou ztrátou je pro tým odchod velezkušeného gólmana Dušana Salfického, který nyní působí v dresu HC Energie Karlovy Vary.

V prvním vzájemném zápase se tehdy Písečtí snažili přerušit třízápasovou sérii bez bodu. První branku sice vstřelil domácí Nouza, nakonec ale museli Jihočeši těsně před závěrem dotahovat. Nakonec Písku vystřelil prodloužení Ferebauer a o bod navíc se bojovalo v nastaveném čase. Šťastnější byli hosté, kterým se podařilo zápas ukončit trefou Kružíka. Litoměřice tedy vyhrály 3:2 po prodloužení.

Ani druhý duel nevyšel píseckým hokejistům dle představ. Důležité body se ale na severu ukořistit nepodařilo. Písek se prosadil pouze jedenkrát, více branek perfektně chytající Přikryl za svá záda nepropustil a domácí nakonec vyhráli 3:1.

Předpokládané sestavy:

IHC KOMTERM Písek: Sedláček - Pavlíček, Žovinec, Všetečka, Havran, Kanov, Lukáč, Mrkvička, Dvořák - Slavík, Vaniš, Antončík - Eberle, Melka, Nouza - Kudrna, Bělohlav, Polodna - Ferebauer, Nedorost, Suja.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Martinka, Drábek, Gula, Boháč, Kříž, Evan, Dudáš, Vobořil - Loskot, Belay, Novák - Horčička, Slížek, Hašek - Lenc, Šinágl, Gengel - Tůma, Hlusička, Kafan.