V sobotu čeká písecké hráče poslední domácí utkání základní části

Poslední domácí utkání základní části odehrají hokejisté Písku již tuto sobotu. Soupeřem bude jediný z týmů, který se u Otavy ještě nepředstavil - Baník Sokolov. Souboj s předposledním celkem tabulky startuje v tradičním čase - 17:00.

HC Baník Sokolov

Hokejisté Sokolova se nacházejí až na 17. místě průběžného pořadí druhé hokejové ligy. Nutno ovšem podotknout, že výsledky posledních zápasů byly z pohledu Baníku spíše smolnějšího charakteru, tým totiž několikrát těsně prohrál. Nejpovedenější období zažívali hráči nastupující v černožluté sadě dresů během krátkého angažmá bouřliváka Radka Dudy, který vysoké výhry svého týmu okořenil několika kanadskými body.

Vzhledem k tomu, že loni tým došel až do kvalifikace o první ligu, může se zdát aktuální pořadí trochu zklamáním. Kádr ale prošel kompletní rekonstrukcí a má ve svých řadách řadu juniorů, které doplňují zkušení borci. Jedním z nic je dvaatřicetiletý Kamil Tvrdek, který je nejproduktivnějším hráčem sokolovského kádru. Kapitánem je pak další, druhou ligou ostřílený hráč, Petr Kukla, jenž Tvrdkovi bodově sekunduje. V brankovišti se střídá dvojice bývalých karlovarských gólmanů - Petr Hruška, David Fečo.

Situace Píseckých v tabulce není dvě kola před koncem základní části vůbec dořešená. Jakákoliv výhra v sobotním utkání by ovšem zajistila průběžně desátým Jihočechům jistotu předkola play-off.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy