V sobotu opět na značkách! Přijede nováček

Písek bude v sobotu hostit dalšího atraktivního soupeře! K řece Otavě přicestuje tým, který si loni vybojoval postup do druhé ligy. Konkrétně se jedná o Kralupy nad Vltavou. Středočeský klub ale výrazně posílil a má ve svém týmu několik zkušených borců. Duel vypukne v 17:00.

IHC Králové Písek

Králové mají po dvou odehraných zápasech pět bodů v tabulce, což je řadí na průběžné čtvrté místo v tabulce. Jihočeši v prvním kole porazili Hronov a ve středu přivítali silnou Kobru. Napínavý mač dospěl až do prodloužení, ve kterém rozhodl Lukáš Volf. Skvěle v tomto utkání zachytal Richard Kříž, který deptal ty největší hvězdy pražského celku. Nejproduktivnějším hráčem Písku je se čtyřmi body útočník Tomáš Rousek, jenž uzavírá elitní desítku nejproduktivnějších hráčů aktuálního ročníku.

HK Kralupy nad Vltavou

Kralupy si vybojovaly postup z krajské ligy. Nebude se ale jednat o žádného otloukánka, neboť soupiska tohoto týmu obsahuje velmi zajímává jména budící respekt. Dres Kralup začal oblékat například bývalý hráč Letňan Kellerstein. V brankovišti pak působí Sochůrek, který přišel z Kobry. Oba tito zmínění hráči hráli klíčovou roli ve svých bývalých klubech. A doslova bombu přivedlo mužstvo Kralup do obrany, a to rovnou z extraligy! Obranné řady posílil Martin Kehar, který ještě loni válel za Kladno. Ten ale ještě do dosavadního průběhy druhé ligy nezasáhl.

Jak si vlastně náš sobotní soupeř vede? Kralupy mají smírně po jedné výhře a jedné prohře. Oba zápasy došly až do prodloužení. Kralupy vkročily do druhé ligy vítězně, když přetlačily Most. Vrchlabí už ale bylo nad jejich síly.