V sobotu vyzvou Králové Klatovy

Už pod staronovým koučem Karlem Herrem odehrají písečtí druholigoví hokejisté Písku sobotní zápas proti soupeři z Klatov. Oba týmy budou chtít napravit dojem ze svým posledních duelů, které v obou případech skončily pro sobotní soupeře porážkou. Zápas začíná v 17 hodin.

Písečtí hokejisté v domácí zápase s Havlíčkovým Brodem dlouhou sahali po bodech, utkání rozjeli parádně, ale nakonec museli spolknout hořkou pilulku v podobě prohry 4:8. Trefy Lukáše Bednaříka, Jana Sýbka, Jakuba Čížka a Františka Janušky tak bodový zisk nepřinesly. Po zápase pak vedení A-týmu sáhlo ke změně na trenérském postu, který opustil Luboš Rob.

Ani Klatovy nezažily radostnou středu. Doma s Řisuty nabraly třígólové manko hned v první třetině, které už se jim nepodařilo dotáhnout do zdárného konce. Klatovy nakonec v základní hrací době padly 3:4 - za Západočechy skórovali Procházka a Roubal.

Sestava Klatov z posledního zápasu s Řistuty:
Polívka (Brtník) – Kovářík, Houfek, Sklenička, Houdek, Sysel, Walter – Fořt, Beránek, Roubal, Morawetz, Koláč, Tulačka (A), Eret, Uhlík (A), Kaiser, Roubal (C), Reitspies, Procházka

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy