Vrátí Písek do lepší nálady souboj v Kopřivnici?

Po týdenní pauze oblečou písečtí hokejisté opět druholigovou výstroj. V minulém kole měli volný los, tentokrát je čeká dlouhá cesta do Moravskoslezského kraje. Téměř 360 kilometrů dlouhá trasa zavede písecké bojovníky do Kopřivnice.

Minulé kolo písečtí hokejisté na dálku sledovali snažení soupeřů a úhlavních nepřátel v boji o čtvrté místo ve skupině Jih. Písek totiž poslední dvě kola nepřevedl vůbec dobré výkony - prohrál s David Servisem i doma s Pelhřimovem a snaží se najít herní pohodu z předchozích utkání. Čtvrtá příčka ale Písku zatím vydržela, protože soupeři pod ním body ztráceli.

Kopřivnická Tatra zatím drží také čtvrté místo. V posledních dvou kolech odehrála rozdílné zápasy. Nejprve nestačila na šumperské Draky a padla na jejich ledě 4:8, pak si ale doma spravila chuť a uspěla s pátým Hodonínem (5:3). Kopřivnice má 21 bodů a stejně jako Písek lehce nepříznivé skóre.

"Poslední dvě utkání jsme hráli s týmy ze spodku tabulky a místo toho, abychom sbírali body, nemáme žádný. Nechceme se vymlouvat na to, že jsme měli šance a neproměnili je. Poslední dva výkony od nás byly hrozné. Musíme to zlomit," burcuje své svěřence trenér Karel Herr.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy