Vyzraje Písek na nepříjemnou Kopřivnici?

Po Novém roce nabírá 2. liga své obvyklé tempo a po čtvrtečním utkání se v sobotu hraje znovu. Písečtí hokejisté si po čtyřech nezdarech v řadě alespoň trochu vylepšili náladu, když doma po sympatickém výkonu o bod obrali silný Havlíčkův Brod. Tentokrát přijede do Písku A-tým hokejového klubu z daleké Kopřivnice, který aktuálně drží čtvrtou pozici ve skupině Východ. Hraje se v tradiční čas - od 17:30.

Kopřivnická Tatra v letošním kalendářním roce nastoupí k prvnímu mači. Úvodní kolo roku 2019 má totiž v plánu dohrávat až 9. ledna. Na zasněžený jih Čech tak Moravané dorazí po dlouhé pauze a v neznámém rozpoložení. Aktuálně drží ve východní skupině čtvrtou pozici. V posledních třech duelech sice nejprve padla na ledě nevyzpytatelného David Servisu České Budějovice, pak ale přetlačila 4:3 Hodonín a před Vánoci doma přejela 8:2 Pelhřimov.

Poslední vzájemný zápas Písku a Kopřivnice za začátku listopadu vyzněl lépe pro hokejisty z města světoznámých vozů Tatra. Písečtí hokejisté se sice na ledě houževnatého celku statečně rvali o výsledek, jenže vyhořeli střelecky. Nedokázali vsítit ani jeden gól a s tím se opravdu hokejový zápas vyhrát nedá. Tříbodový zisk za výhru 3:0 brala zaslouženě Kopřivnice.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy