Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     19.01.2016       Redakce

Zápas o šest bodů. Písek jede do Nymburka

Od 18 hodin začíná ve středu 20. ledna další důležitý zápas celku IHC Písek, který sehraje odvetu proti Nymburku. Zápas 28. kola 2. ligy bude dalším ze série klíčových pro budování pozice v první desítce. První vzájemné střetnutí dopadlo lépe pro Písek, který doma těsně vyhrál. Písek je momentálně sedmý, Nymburk devátý.

První zápas mezi Pískem a Nymburkem byl na góly chudší. Branky padaly jen v prostředním dějství. Hosté šli v úvodu druhé třetiny do vedení, Jihočeši však zvládli brankový stav otočit a brali hubené, ale cenné vítězství.

Tým NED Hockey Nymburk hraje v posledních týdnech v dobré formě. Na konci roku uspěli Středočeši uspěli na nájezdy v Sokolově (2:3sn) a v prvním zápase v novém roce se vytáhli, když doma ve středočeském derby přetlačili lídra z Kolína poměrem 4:3. Následovala prohra s Jabloncem nad Nisou (1:6).

Výrazný výsledek přišel vzápětí. Na domácím ledě si Nymburští smlsli na Klášterci nad Ohří, kterému nasázeli 13 gólů (13:4). V posledním odehraném kole uspěl Nymburk 4:1 také v Pelhřimově.

Sestava NED Hockey Nymburk z posledního utkání: Frodl – Kříž, Saňa, Knesl, Pýcha, Rittig, Novák, Loučka – Bičiště, Šimek, Stehlík – Eis, Čapek, Protivný – Jindra, Ječný, Barbora – Smejkal, Brzák.