Zlomí domácí nepříjemného soupeře? Do Písku přijede neporažená Kobra.

Na led k Otavě v sobotním podvečeru dorazí silná Kobra. Ta zatím ze tří vzájemných zápasů v letošní sezóně vyhrála všechny a bude chtít zvítězit i tentokrát. Hokejisté z Prahy jdou do tohoto duelu jako favorit, který je na třetí pozici. Písečtí hokejisté se po delší době znovu propadli na poslední místo. Úvodní buly bude vhozeno úderem 17 hod.

Jihočeši mají z 23 odehraných kol na kontě jen 16 bodů. Na sedmé Řisuty ztrácí 1 bod. Ostatní týmy se zápas od zápasů Písku bodově vzdalují. Poslední výhru domácí zaznamenali na konci listopadu, kdy doma přestříleli Klatovy 8:3. Od té doby odehráli další čtyři duely, ve kterých postupně nestačili na Tábor 3:7, Řisuty 4:5, Cheb 5:7. Tento týden odehráli Králové další kolo na ledě Příbrami s novým píseckým trenérem Milanem Filipi. Premiéra pro hlavního kouče skončila prohrou 6:1. V kanadském bodování vede z útoku Sýbek (10+24) a z obrany Dosek (2+9). V brance se střídá Novák s Křížem. Nově k nim do brankoviště přišel junior z Motoru Štěpán Maleček, který má domluvené střídavé starty v Písku.

Hokejisté z hlavního města jsou na tom v letošním ročníku lépe. Nyní mají na svém kontě již 45 bodů. Na druhou Příbram ztrácí jen 2 body a na vedoucí Kohouty 12 bodů. Z posledních tří kol na svém ledě porazili Bruslaře 3:2. Poté je čekala cesta do Tábora, kde prohráli 3:1. Tuto středu hráli 23.kolo na svém stadionu, kde v prodloužení padli s Řisuty 3:4. Nejvíce bodů má Bříška (23+27) a Šteiner (6+10).

Vzájemné zápasy:

3.kolo Kobra Praha x Písek 6:3.

10.kolo Písek x Kobra Praha 6:10.

17.kolo Kobra Praha x Písek 3:2.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy