Změny v organizaci vedení A-týmu

Mužský druholigový A-tým Králů z Písku bude nově fungovat pod křídly společnosti s ručením omezením. Mládež dále zůstává pod řízením zapsaného spolku s dosavadním výkonným výborem v čele s předsedou Lukášem Trambou.

Organizace IHC Králové Písek tak nastoluje model odděleného řízení dospělého a mládežnického hokeje, který je v našich končinách běžný.

Generálním manažerem A-týmu, který bude řízený subjektem IHC Králové Písek 2020 s.r.o., se stává Erik Svoboda (na snímku vpravo vedle Lukáše Tramby). Funkci obchodního manažera bude zastávat Zdeněk Šťastný, sportovním manažerem a trenérem A-týmu, jak už redakce dříve informovala, je Luboš Rob.

Nový generální manažer klubu IHC Králové Písek 2020 s.r.o. Erik Svoboda věří, že se společnými silami podaří dospělý hokej u Otavy pozvednout. Rád by do královského města vrátil soutěž, která historicky do Písku patří a kterou si zaslouží. Takže jednoznačným cílem vstupu do seniorského týmu je vybojovat nejen pro Město Písek, nejen pro fanoušky, ale i pro samotné hráče druhou nejvyšší soutěž, ve které hrál klub z královského města vždy historicky významnou roli a zaznamenal v ní řadu úspěšných tažení.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy