Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     31.10.2019       Pavel Kovanda

Zraněními sužovaná písecká sestava vyrazí do Slaného

V sobotním zápase by měla přijít povinná výhra, avšak hráči Písku mají se soupeřem, který je složen z čínských hokejistů nemalé problémy. Při první konfrontaci s Drakem to vypadalo až hororově, neboť utkání musela rozhodnout dovedností soutěž – samostatné nájezdy. Při druhém vzájemném utkání to vypadalo z pohledu píseckých hokejistů o něco lépe. Uvidíme, jak si povedou svěřenci trenéra Herra v sobotu.

Písecký tým má několik zraněných hráčů a do utkání tak musí nastoupit junioři. Například ve středečním utkání s Kolínem naskočilo do zápasu hned sedm juniorů. Slavné to není ani při pohledu do tabulky. Písek se nachází na předposledním místě a na šestý David Servis ztrácí už šest bodů. Nejhorším celkem je právě Čína. Mezi písecké tahouny se řadí Lukáš Bednařík a pokud má tento útočník kotouč na holi, tak je radost pohledět.

Drak z Číny je jak již bylo řečeno vůbec nejhorším celkem ve druhé lize. Pravidelně dostávají dvouciferné příděly a jedna nebo dvě trefy v utkání jim bohužel body nepřinesou. Nejlepší zápas v sezóně ale sehráli právě proti Písku, kde o vítězi rozhodovaly až samostatné nájezdy. Písečtí hokejisté jsou tedy zatím jediným týmem, který Drakovi věnoval alespoň bod.

Poradí si písecká družina? Nezaváhá ? To vše se dozvíme již tuto sobotu!