26.2.2005 Litvínov vs Písek 11:4 0 0 0 0 0
20.1.2005 Vítkovice vs Písek 5:3 0 0 0 0 4
16.1.2005 Sareza Ostrava vs Písek 0:4 0 0 0 0 0

Články o hráči

Zápasy
so 9.12.2023

Králové v Benátkách nepropadli, ale body nemají

Střelecká převaha a zahozené šance. Tak by se dal v kostce zhodnotit sobotní zápas Písku v Benátkách nad Jizerou. Vyrovnaný duel rozhodla produktivita domácích, ve které měli nad Jihočechy navrch. Za IHC se trefili Yahor Hrakholski a Jaroslav Pouzar.

Aktuální zprávy
ne 15.10.2023

Třetí třetina nám nevyšla, říká autor gólu Jaroslav Pouzar

Útočník Jaroslav Pouzar mladší dal v zápase s Benátkami důležitý gól, ale jeho týmu to na body nestačilo. Polovinu zápasu měl Písek více ze hry, ale slepené góly soupeře mu vzaly vítr z plachet. Rychle inkasovaný gól ve třetí třetině už Králové dorovnat nedokázali. Písek prohrál 3:5. Jaroslav Pouzar utkání zhodnotil pro klubovou redakci.

Zápasy
st 4.10.2023

Písek v Mostě ani tentokrát neuspěl

Po dvou domácích duelech nastal čas na cestování. Los zavanul svěřence kouče Trummera do Mostu, kde Králové loni bojovali v předkole play-off. V loňské sezóně uspěl právě celek z Mostu a jinak tomu nebylo ani dnes. Lvi si dokráčeli pro solidní vítězství 5:1, z čehož dvě branky padly v oslabení. Jedinou trefu Písku vstřelil Jaroslav Pouzar. První minuty ve druhé lize odchytal Svoboda.