14.12.2022 Písek vs Mostečtí Lvi 5:4p 0 3 3 0 0
7.12.2022 Písek vs Klatovy 4:3 0 0 0 0 0
5.12.2022 Letňany vs Písek 3:0 0 0 0 0 0
3.12.2022 Písek vs Ústí nad Labem 2:1p 0 1 1 0 0

Články o hráči

Zápasy
před 3 dny

Šlágr nadstavby "B" patřil Králům!

Souboj vedoucích týmů nadstavby B nabídl tu pravou hokejovou bitvu. Ve skvělé atmosféře Králové otočili stav a přetlačili doma HC Benátky nad Jizerou 3:1. Písek zapisuje sedmou výhru v řadě. Trefili se Martin KOUPAL, Vladimír HANUS a Lukáš VOLF. Rozhodla až třetí třetina.

Aktuální zprávy
čt 19.1.2023

Body jsou cenné, ale musíme pokračovat v práci, říká bek Vladimír Hanus

Po výhře s Klatovy se před kameru klubové redakce postavil obránce Vladimír HANUS, který v první třetině nahrával zadovkou zpoza branky na gól Jana Březiny. "Skupina je vyrovnaná. Přijde mi, že každý může porazit každého," řekl obránce.

Preview k zápasu
po 2.1.2023

Králové jedou na led Chomutova

Písecké áčko čeká první zápas v Novém roce, kdy je ve své aréně vyzvou Piráti. Oba týmy na sebe narazily v jednom kole, kdy po vyrovnané bitvě se radoval Písek v prodloužení. Jak dopadne středeční odveta? Úvodní buly je naplánováno na 18 hod.