Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     10.01.2007       Pavel Kouba

Písek si venku vyšlápl na druhou Chrudim!

Velmi dobrou defenzívou se prezentovali písečtí hokejisté na ledě v tabulce druhé Chrudimi a byli za to bohatě odměněni. Již v první třetině silnému soupeři odskočili na rozdíl dvou branek, a protože po dvě třetiny udrželi v čele s brankářem Pinkasem čisté konto, mohli jít do třetí třetiny s náskokem tří branek. Ve druhé třetině totiž napodobil branky Kašpara a Kořánka z úvodní části přesilovkovou trefou Milan Filipi, který si totéž zopakoval ještě v 52. minutě, tentokrát ale v oslabení. Michal Pinkas se však nakonec druhé vychytané nuly v sezoně nedočkal, přesto trenér Rybáček při hodnocení zápasu nešetřil slovy chvály.
Tři body z Chrudimi znamenají již čtvrtou výhru Písku v šesti zápasech s trenérskou dvojicí Rybáček - Malý st.!
31.kolo, středa 10.1.2007, 18:00
(0:2, 0:1, 1:1)

Ohlasy trenérů

Jan Rybáček, trenér Písku: „Jsme moc rádi, že jsme dnešní zápas vyhráli, za ten výkon jsme si to ale i zasloužili. Hráli jsme ukázněně, zodpovědně a výborně zpátky, nechyběl nám dobrý pohyb a bojovnost. Navíc nás podržel i gólman. Samozřejmě, některé chyby tam byly, budeme muset na nich ještě zapracovat a odstranit je, ale celkový dojem ze zápasu je velice dobrý.
První třetina nám vyšla vítečně, s trochou nadsázky řečeno jsme soupeře k ničemu nepustili a sami jsme vstřelili dva góly. I v dalších třetinách jsme hráli zodpovědně zezadu, až do třetí třetiny soupeř stáhnul sestavu na to nejlepší, co měl, zvedlo ho to a dostal nás chvílemi pod tlak, ale my jsme dál dobře bránili a nedovolili domácím se kromě jednoho gólu střelecky prosadit.
Naše sestava vypadala až na absenci Hauera a návrat Filipa Procházky stejně jako v sobotu, k zápasu jsme měli připraveny ještě dva juniory - Ondrejce a ještě nedoléčeného Bezoušku.“