Milan Filipi, až poté se přidali i další - Míka a v závěru Holec. Dobrou zprávou je i třetí čisté konto v sezoně pro Michala Pinkase a návrat dlouhodobého maroda do sestavy Ondřeje Mikesky. Písek zůstává na pátém místě tabulky, i Strakonice se nehýbají, jsou jedenácté." /> IHC Písek | Reportáž ze zápasu: Strakonice - Písek 0:4
Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     24.01.2007       Pavel Kouba

Písek nedovolil Strakonicím ani gól

Písecký trenér Rybáček porazil "své" Strakonice a natáhl se svým týmem šňůru neporazitelnosti na pět utkání. O čtvrtý tříbodový zisk z nich se zasloužil prvními dvěma střeleckými úspěchy Písku Milan Filipi, až poté se přidali i další - Míka a v závěru Holec. Dobrou zprávou je i třetí čisté konto v sezoně pro Michala Pinkase a návrat dlouhodobého maroda do sestavy Ondřeje Mikesky. Písek zůstává na pátém místě tabulky, i Strakonice se nehýbají, jsou jedenácté.
34.kolo, středa 24.1.2007, 18:00
(0:1, 0:2, 0:1)

Jan Rybáček, trenér Písku, k utkání uvedl:
Jsme samozřejmě rádi za vítězství, ale nebylo to lehké. Už před zápasem jsme hráče na to upozorňoval, aby nic nepodcenili. Měli jsme v zápase hodně přesilových situací, jeli jsme dva na jednoho, tři na dva, ale finální koncovka se nám nedařila. Přesto se nám podařilo první třetinu vstřelit úvodní gól a dohrát ji s tímto náskokem. Do druhé třetiny jsme šli ze zajištěné obrany, trpělivě jsme čekali na soupeřovy chyby a podařilo se nám tak odskočit o další dva góly. Třetí třetinu už jsme to v klidu dohráli, navíc jsme přidali čtvrtý gól. Naše první góly vstřelil Milan Filipi, jeho produktivita je velice slušná. Do sestavy se vrátil po dlouhé absenci Ondřej Mikeska.