Juniorka oslavila již páté vítězství v řadě

P í s e k - Po vyhraném pátečním utkání doma nad Táborem 8:4 se písecká juniorka vydala do Kolína. V loňské sezóně se Písku proti Kolínu vůbec nedařilo, třikrát prohrál a jen jednou remizoval. V nedělním utkání ale zabodoval naplno a nedovolil Kolínu vstřelit branku. Nejvíce se dařilo Matěji Váchovi, který vsítil jednu branku a na druhou přihrál. Nesmíme opomenout i skvělý výkon píseckého golmana Marka Mazance.
Liga juniorů , sk. B, 6. kolo, ne 28.9.2008
Kolín
0:5
0:0, 0:3, 0:2
Branky Písku: Vácha (Gába), Sýbek (Vácha), Čáp (Ingriš), Kroupa (Dvořák), Silbernágl.
Reportáž není k dispozici.

Komentář k utkání trenéra Písku Miroslava Krupky: Po vyrovnané první třetině rozhodlo o vývoji utkání prvních deset minut druhé třetiny, kdy se nám podařilo vstřelit dva góly a do jejího konce přidat ještě jeden. Do poslední dvacetiminutovky jsme vstupovali s plánem neudělat žádnou chybu a nedovolit domácím utkání jakýmkoliv způsobem zdramatizovat. Což se nám dařilo i s následným vstřelením dalších gólů.