Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     22.09.2013       Petr Eliáš

Juniorka vstoupila do ligy skvěle. Doma otočila zápas s Třebíčí

Také písečtí junioři vstoupili do mistrovské soutěžě. Hned v prvním kole zavítal do Písku tradičně silný tým z Třebíče, který v zápase vedl už 2:0, ale stejně mu to nestačilo. Domácí se dokázali zvednout a skvělým výkonem otočili zápas!
1.kolo, pátek 20.9.2013, 20:00
(0:1, 2:1, 3:0)

Komentář

V první třetině byli aktivnější domácí junioři, kteří hýřili aktivitou. Jenomže ti se narozdíl od Třebíče nedokázali dlouho prosadit. Už ve třetí minutě překonal Škutu David Horký - 0:1. Dobrý výkon Písku pokračoval až do první sirény, ale ani Hanus a ani Koupal nedokázali vyrzát na gólmana Máje.

Po dvaadvaceti vteřinách druhé třetiny přišla další studená sprcha pro Jihočechy - od modré čáry se trefil Marcel Juráň a bylo to 0:2. Za čtyři minuty přišlo ale zasloužené snížení. To se v přesilovce trefil Daniel Horažďovský - 1:2. Další početní výhodu využil ve 32. minutě Josef Vlk, který uplatnil důraz na brankovišti - 2:2.

Do poslední části vstoupili hosté nervózně. Role favorita byla smazána a ve vzduchhu visel gól, který by vedení převážil na jednu nebo druhou stranu. Osm a půl minuty řed koncem vybuchla radostí střídačka domácích - Marek Banci od modré čáry otočil stav na 3:2. V 57. minutě měl na hokejce vyrovnání hostující Vlašín, ale ze stoprocentní šance trefil jen Škutu. Výhru Písku pak v závěru pěčetili Patrik Březina a Josef Zimmermann.