Junioři odjeli z Kolína bez bodu

Juniorský motor se po prvním skvělém vítězství zadrhl. Ke třem bodům z prvního kola zatím Jihočeši nedokázali přidat další. Nyní se jim nepodařilo bodovat na horkém ledě v Kolíně. Dvě třetiny utkání nenasvědčovaly nějaké divoké přestřelce, avšak opak byl pravdou. Ve třetí třetině se s góly roztrhl pytel, převážně v písecké brance. Junioři mohou své zaváhání odčinit již tento pátek, kdy doma v derby uvítají mužstvo Strakonic.
Liga juniorů, sk. střed – 2013/2014, 4. kolo, ne 29.9.2013
Kolín
8:2
1:0, 2:0, 5:2
Branky a nahrávky: 20. Šifta, 27. Šifta (Semirád, Fiala), 35. Šifta (Špringl), 42. Marvánek (Nastoupil), 44. Pospíšil (Jelínek), 46. Kočí M. (Kadlec, Kočí T.), 53. Kadlec (Kočí M., Kočí T.), 55. Semirád - 43. Suchánek (Koupal, Březina), 54. Paukner (Hanus). Rozhodčí: Horinek - Kettner, Laflurek. Vyloučení: 4:3, navíc Zumr - 5 minut + osobní trest do konce utkání a Šifta - 5 minut + osobní trest do konce utkání (oba KLN), navíc Malovec - 5 minut + do konce utkání a Novák - 5 minut + do konce utkání a 5 minut + do konce utkání (oba PIS). Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1, 7:2, 8:2.
Kolín: Váňa - Fiala, Barták, Nastoupil, Špringl, Chmelař, Skála - Kadlec, Kočí M., Kočí T., Marvánek, Spitzer, Bašus, Jelínek, Pospíšil, Pipek, Fedurco, Semirád, Zumr, Šifta, Kohoutek.
Písek: Sedlák (od 35. Havelka) - Jirků, Banci, Kadlec, Malovec, Horažďovský, Vejda, Horák - Hanus, Březina, Novák, Suchánek, Šimandl, Koupal, Zimmermann, Vlk, Paukner, Flegl.